Wyników 1 - 30 z 331
Ile produktów pokazać na stronie:
Strona 1 z 12

Aparat ekg

Aparat ekg M-TRACE

Elektrokardiograf M-TRACE 12 kanałowy z interpretacją jest nowoczesnym aparatem przeznaczonym do rejestracji przebiegów w zakresie 12 odprowadzeń standardowych na papierze termoaktywnym o szerokości 112 mm. Wbudowany akumulator umożliwia szybkie wykonanie badań w domu pacjenta.

Szczegóły

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000 Akumulator przeznaczony jest do dwóch kardiomonitorów, wystarczy na 2 godziny działania. Zadzwoń do nas i zapytaj nas o CENY akumulatorów do kardiomonitorów. Zapraszamy.

Szczegóły

anastazja7500

ANASTAZJA 7500

Aparat do znieczulania ogólnego.Niezawodny i prosty w obsłudze aparat do znieczulania ogólnego idealny do zastosowania na salach operacyjnych przy diagnostyce i innych podobnych poziomach zadań pracy szpitala.

Szczegóły

images/stories/virtuemart/product/anastazja7700_m.jpg

ANASTAZJA 7700

Niezawodny i prosty w obsłudze aparat do znieczulania ogólnego.
Idealny do zastosowania na salach operacyjnych przy diagnostyce i innych podobnych poziomach zadań pracy szpitala.

Szczegóły

 Aparat EKG

Aparat EKG 1200G

Jest 12-kanałowym elektrokardiografem, z 8" kolorowym ekranem oraz wbudowaną drukarką rysującą na papierze o szerokości 80mm. Posiada Polskie menu. Urządzenie można obsługiwać zarówno za pośrednictwem klawiszy funkcyjnych, jak i ekranu dotykowego. ECG1200G doskonale sprawdza się w gabinetach lekarskich oraz na oddziałach szpitalnych.

Szczegóły

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101 Posiada kolorowy wyświetlacz graficzny LCD z ekranem dotykowym, niewielkie wymiary, komunikacja z komputerem oraz wewnętrzna baza pacjentów i badań - to najważniejsze cechy tego wyjątkowego, 3-kanałowego aparatu EKG, zbudowanego z wykorzystaniem technologii mikroprocesorowej. Umożliwia on wykonywanie badań w pełnym zakresie 12 odprowadzeń i jest wyposażony w moduł automatycznej analizy i interpretacji.

Szczegóły

Aparat medyczny EKG ASCARD GREY v.07.204

Aparat EKG ASCARD GREY v.07.204

Aparat EKG ASCARD GREY v.07.204 12-kanałowy elektrokardiograf posiadający unikalne na świecie rozwiązanie umożliwiające wysyłanie dokumentacji medycznej oraz zapisów badań EKG na dowolną skrzynkę odbiorczą e-mail lub inny aparat EKG. Dobrej jakości sprzęt medyczny. Zadzwoń, napisz zapytaj naszego przedstawiciela handlowego EURO MEDICAL o ofertę na Aparat EKG. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Aparat medyczny EKG ASCARD Grey v.07.224

Aparat EKG ASCARD Grey v.07.224

Aparat EKG ASCARD Grey v.07.224 Elektrokardiograf 12-kanałowy, duży wyświetlacz graficzny, obsługa aparatu przez klawiaturę, pojemna baza danych w paracie, elektryczna dokumentacja medyczna, badanie AUTOMANUAL można również kontaktować się z komputerem osobistym poprzez interfejs USB. Dobrej jakości urządzenia medyczne, zapraszamy do kontaktu w sprawie ofert na Aparaty EKG.

Szczegóły

Aparat EKG ASCARD ORANGE

Aparat EKG ASCARD ORANGE

Aparat EKG ASCARD ORANGE Obsługa 3/6/12 kanałów aparatem EKG umożliwiającym wykonywanie badania w pełnym zakresie 12 odprowadzeń. Ma graficzne menu wyświetlane na ekranie umożliwiające łatwą obsługę za pomocą klawiatury alfanumerycznej oraz możliwość wydruku na papierze o szerokości 112 mm. Wyposażony jest w moduł automatycznej analizy i interpretacji. Zasilanie akumulatorowe pozwalają na swobodne przenoszenie aparatu.

Szczegóły

Aparat EKG CMS300G

Aparat EKG CMS300G

Przenośny 3-kanałowy APARAT EKG elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Odprowadzenia: Standardowe 12 odprowadzeń.

Szczegóły

Aparat EKG E600GC, Aparat EKG

Aparat EKG E600GC

Urządzenie w bardzo atrakcyjnej cenie. Urządzenie posiada duży kolorowy ekran oraz półautomatyczną analizę i interpretacje. Przeznaczony na oddziały szpitalne i do przychodni.

Szczegóły

APARAT EKG ECG600G

Aparat EKG ECG600G

Elektrokardiograf 3 i 6 kanałowy posiada funkcję auto-analizy i auto-interpretacji, wykonywanej na końcu badania. Elektrokardiograf wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości (800x400). Urządzenie umożliwia jednoczesne wyświetlanie 3/6/12 krzywych, stanu druku, czułości, szybkość i użytych filtrów.

Szczegóły

Aparat KTG - EcoTwin LCD

Aparat KTG - EcoTwin LCD

Aparat KTG - EcoTwin LCD Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Obrotowy wyświetlacz 7",wbudowane zasilanie akumulatorowe, głowice dla bliźniaków w standardzie, torba transportowa w standardzie!

Szczegóły

Aparat KTG - EcoTwin LED

Aparat KTG - EcoTwin LED

Aparat KTG - EcoTwin LED Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Obrotowy wyświetlacz 7", wbudowane zasilanie akumulatorowe, głowice dla bliźniaków w standardzie. Wysokiej jakości sprzęt medyczny, zapytaj nas o cenę Aparatu KTG.

Szczegóły

Kardiotokograf BT-350 LED

Aparat KTG BT-350 LED

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości APARAT KTG Kardiotokograf BT-350 LED. Aparat z ekranem wyświetlającym wartości skurczów macicy, tętna. Ktg w zestawie posiada żel, 2 rolki papieru, sondy do ciąży pojedynczej, sondę skurczów macicy i znacznik dla pacjentki. W opcji można wyposażyć kardiotokograf w sondę ciąży bliźniaczej.

Szczegóły

aparat-ktg-bt-350-lcd

Aparat KTG BT-350LCD

Aparat KTG BT-350 LCD Wysokiej jakości zaawansowany technologicznie i prosty w obsłudze kardiotokograf. Wyposażony w ruchomy kolorowy wyświetlacz LCD idealni pasujący do użytkowania w szpitalu czy prywatnym gabinecie.Menu w języku polskim. W zestawie: głowica TOCO i DOP, marker zdarzeń, pasy, żel, 2 rolki papieru.

Szczegóły

aparat-ktg-btl--fc-1400

Aparat KTG BTL- FC 1400

Aparat KTG BTL-FC 1400 Kardiotokograf o wysokiej czułości do badania bliźniąt. •wyjątkowa czułość badania częstości tętna jednego i dwóch płodów •rejestracja ruchów płodów •rejestracja skurczów macicy •prosta obsługa i regulacja parametrów aparatu •niskie promieniowanie głowicy ultradźwiękowej

Szczegóły

Aparat KTG BTL-FC 700

Aparat KTG BTL- FC 700

Aparat KTG BTL-FC 700 kardiotokograf wysokiej czułości przeznaczony do ciąży pojedynczej. Cechy produktu: •wyjątkowa czułość badania częstości tętna płodu •rejestracja skurczów macicy i ruchów płodu •prosta obsługa i regulacja parametrów aparatu

Szczegóły

Aparat KTG, Kardiotokograf, APARATY KTG, KARDIOTOKOGRAFY

Aparat KTG CMS 800G

Kardiotokograf CMS-800G Urządzenie przeznaczone do rejestracji akcji serca płodu i skurczów macicy u ciężarnej powyżej 28 tygodnia ciąży w celu dostarczenia danych do użytku klinicznego. Wyniki monitorowania mogą być nagrywane przez wbudowane urządzenie rejestrujące. Monitor wyświetla równocześnie FHR, TOCO, FMOV

Szczegóły

Aparat medyczny KTG – S1

Aparat KTG – S1

Aparat KTG – S1 Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Aparat przeznaczony dla ciąży pojedynczej, wydruk na papierze A4. Zapytaj o promocje apatatów KTG naszego konsultanta EURO MEDICAL.

Szczegóły

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Wbudowane zasilanie akumulatorowe, aparat przeznaczony dla ciąży pojedynczej, wydruk na papierze A4.

Szczegóły

Aparat USG ECO 1

Aparat usg Chison ECO 1

Aparat USG ECO 1 całkowicie nowo opracowana seria aparatów firmy CHISON. Nowoczesny design oraz wzmocniona wydajność wykracza całkowicie poza poprzednią generację systemówprzenośnych. Najważniejszym czynnikiem w trakcie tworzenia tej serii była mobilność, szybkość zarządzania oraz łatwość obsługi. Cele te zostały osiągnięte z maksymalna skutecznością.

Szczegóły

Asystor  UBM AS-3

Asystor AS-3

Asystor AS-3 3 szuflady Posiada trzy szuflady, ostatnia na dole jest trochę większa. Wyposażony w system jezdny z możliwością zmiany wysokości. Produkt dostępny we wszystkich kolorach.

Szczegóły

ASYSTOR 3 CH

ASYSTOR 3 CH

ASYSTOR 3 CH Asystor Stomatologiczny, 3 szufladowy z pięcioramienną chromowaną podstawą o regulowanej wysokości. Okazyjne CENY.

Szczegóły

Asystor 3U lakierowany

Asystor 3U lakierowany

Asystor 3U lakierowany Asystory stomatologiczne w wersji lakierowanej na wysoki połysk. Wyposażony w trzy szuflady z podstawą typu "U". Zapytaj o cenę asystorów.

Szczegóły

ASYSTOR 6

ASYSTOR medyczny 6

Asystor medyczny 6 Asystor Stomatologiczny, 6 szufladowy Posiadają sześć metalowych szuflad o różnej głębokości z uchwytami chromowymi.

Szczegóły

ASYSTOR 3U

ASYSTOR medyczny 3U

ASYSTOR 3U Asystor Stomatologiczny, 3 szufladowy z podstawą typu "U". Tanie okazyjne niskie CENY asystorów medycznych.

Szczegóły

Asystor W60-03

Asystor Medyczny W60-03

Asystor Medyczny W60-03 Podstawa C, 3 szuflady. Posiada wysokość: 820 mm, szerokość: 500 mm, głębokość: 480 mm.

Szczegóły

Asystor Medyczny W60-04

Asystor Medyczny W60-04

Asystor Medyczny W60-04 Podstawa C, 4 szuflady. Wymiary: wysokość: 820 mm, szerokość: 500 mm, głębokość: 480 mm.

Szczegóły

Asystor W60-05

Asystor Medyczny W60-05

Asystor Medyczny W60-05 Podstawa regulowana, 3 szuflady. Wymiary: wysokość: 700 ÷ 820, szerokość: 500 mm, głębokość: 480 mm.

Szczegóły

Strona 1 z 12