Wyników 1 - 30 z 348
Ile produktów pokazać na stronie:
Strona 1 z 12

Łóżko medyczne LP-01.2

Łóżko szpitalne, medyczne LP-01.2

Łóżko szpitalne LP-01.2 Łóżko szpitalne przeznaczone dla wyposażenia szpitali, domów pomocy społecznej oraz prywatnie do domu chorego. Wykonane z dwóch segmentów i z profilów stalowych. Łóżko szpitalne

Szczegóły

Łóżko szpitalne sterowane elektrycznie EM-01.4

Łóżko szpitalne sterowane elektrycznie EM-01.4

Łóżko sterowane elektrycznie EM-01.4 Cztero segmentowe leże, wyposażenie: materac - Elektryczna regulacja wysokości - oparcia pleców i podudzia regulowane sprężyną gazowa Zapraszamy, TANIE niskie ceny.

Szczegóły

Łóżko sterowane elektrycznie EM-01.3

Łóżko szpitalne sterowane elektrycznie EM-01.3

Łóżko sterowane elektrycznie EM-01.3 Dwu segmentowe leże, wyposażenie: materac - Elektryczna regulacja wysokości - oparcia pleców regulowane sprężyną gazowa TANIE Łózka.

Szczegóły

Łóżko szpitalne sterowane elektrycznie DA 3.3

Łóżko szpitalne sterowane elektrycznie DA 3.3

Łóżka szpitalne sterowane elektrycznie DA 3.3 Cztero segmentowe leże, wyposażenie: materac i barierki boczne. Elektryczna regulacja wysokości, oparcia pleców i podudzia. Szczyty nóg i głowy z ABS Łóżka szpitalne TANIO.

Szczegóły

Łóżko szpitalne LORE-01.3

Łóżko szpitalne LORE-01.3

Łóżko szpitalne LORE-01.3 Łóżko szpitalne dwusegmentowe z elektryczną regulacją wysokości.Wykonany z profilu stalowego, pokryty lakierem proszkowym. Łózko posiada dwa koła z indywidualną blokadą.

Szczegóły

ŁÓŻKO SZPITALNE LORE-01.2

ŁÓŻKO SZPITALNE LORE-01.2

ŁÓŻKO SZPITALNE LORE-01.2 Łóżko posiada elektryczną regulowana wysokość za pomoca silnika elektrycznego, dwusegmentowe, wykonane jest z profili stalowych.Tanie CENY łóżek szpitalnych po konsultacji z naszym przedstawicielem EURO-MEDICAL.

Szczegóły

Łóżko medyczne WERSA

Łóżko szpitalne elektryczne WERSA

Łóżko szpitalne elektryczne WERSA Łóżko szpitalne sterowane elektrycznie, przeznaczone do leczenia i rehabilitacji w prywatnej i publicznej opiece zdrowotnej. Wykonane z profili stalowych, pokrytych lakierem proszkowym.

Szczegóły

Łóżko rozkładany fotel dla matek BOZENKA

Łóżko rozkładany fotel dla matek BOZENKA

Łóżko rozkładany fotel dla matek BOZENKA Wykonane jest z kształtowników stalowych,a leże z siatki metalowej pokryte farbą proszkową. Materac wykonany z pokrowca pofofleksu zapinanego na zamek. Fotel po rozłożeniu służy jako fotel do spania dla matek.

Szczegóły

Łóżko rehabilitacyjne A-4

Łóżko rehabilitacyjne A-4

Łóżko szpitalne rehabilitacyjne A-4 Posiada dwa segmenty, regulacja wysokości, pleców, segmentu nóg za pomocą mechanizmu zapadkowego. Ma cztery koła, w tym dwa z indywidualną blokadą. Wyposażone w szczyty, wysuwaną półkę, tunel do mocowania oraz krążki odbojowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły

lozko porodowe

łóżko porodowe hydrauliczne

Lóżko porodowe LP-01 przeznaczone jest dla pacjentek Oddziałów Położniczo-Ginekologicznych w okresie przedporodowym, porodowym, jak i w połogu. Wiele możliwości przystosowania lóżka do potrzeb pacjentki i personelu medycznego gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę rodzącej. Zaprojektowane zostało, aby przeprowadzić rodząca bezpiecznie przez wszystkie etapy porodu bez konieczności zmiany lóżka. Z łatwością można je przekształcić w fotel, zapewniając możliwość wyboru pozycji rodzenia. Położne oraz lekarz mają możliwość swobodnego dostępu do matki podczas porodu.

Szczegóły

Lozko porodowe

Łóżko porodowe ELEGANT 5040

Łóżko porodowe zapewniające komfort i bezpieczeństwo pacjentki podczas porodu. Łóżko można łatwo przekształcić w fotel. Urządzenie pozwala na specjalistyczne badania , przy najbardziej dogodnej pozycji dla pacjentki. Łatwa obsługa przez personel medyczny podczas porodu. Centralny blokada kół gwarantuje łatwe i stabilne ustawienie łóżka a kierunkowe koło pozwala na łatwe manewrowanie łóżkiem między salami 

Szczegóły

lozka porodowe

Łóżko porodowe

Łóżka porodowe doskonale sprawdzają się na oddziałach ginekologiczno-położniczych. Sprzedaż foteli oraz łóżek porodowych po bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego. Włoski producent. Oferujemy łóżka porodowe w dwóch konfiguracjach: hydrauliczne i elektryczne.

Szczegóły

lozko-noworodkowe-bc11

Łóżko noworodkowe BC11

Łóżko noworodkowe model BC11 wyprodukowany został z myślą o noworodkach, jego konstrukcja składa się z dobrej jakości rurek stalowych dzięki którym łóżko jest bezpieczne dla noworodka.

Szczegóły

Łóżko UNIQUE+  4-segmentowe w pełni elektryczne

Łóżka szpitalne UNIQUE+ 4-segmentowe

Łóżka szpitalne UNIQUE+ 4-segmentowe w pełni elektryczne - regulacja wysokości w zakresie: 350-800mm - regulacja TB i A-TB: 17o - regulacja pochylenia segmentu udowego: 55o - regulacja oparcia pleców: 55o - udźwig łóżka: 500kg Niskie CENY łózek.

Szczegóły

Łóżko rechabilitacyjne A 3S IRENA

Łóżka szpitalne rehabilitacyjne A 3S IRENA

Łóżka szpitalne rehabilitacyjne A 3S IRENA Posiada cztery segmenty regulowane elektrycznie za pomocą pilota przewodowego, cztery koła, dwa z indywidualną blokadą, wysuwaną półkę, szczyty łóżka, tuleje do mocowania oraz krążki odbojowe.

Szczegóły

Łóżko szpitalne dwusegmentowe B-21-2

Łóżka szpitalne dwu-segmentowe B-21-2

Łóżka szpitalne dwusegmentowe B-21-2 -regulacja segmentu oparcia pleców przy pomocy mechanizmu śrubowego - szczyty z tworzywa ABS - 4 koła w tym 2 z blokadą indywidualną Atrakcyjna cena łóżek szpitalnych prostych. Atrakcyjne promocje, zapytaj nas o CENY łóżek szpitalnych dwusegmentowych.

Szczegóły

Łózko szpitalne elektryczne

Łóżka szpitalne DA 8.3 sterowane elektrycznie

Łóżko szpitalne sterowane elektrycznie DA-8-3 Cztero-segmentowe leże, wyposażenie: materac i barierki boczne. Osłona podwozia tworzywem ABS. Centralna blokada kół. Elektryczna regulacja wysokości, oparcia pleców i podudzia. Szczyty nóg i głowy z ABS

Szczegóły

www.Znany-ksiegowy.pl

www.Znany-ksiegowy.pl

www.Znany-ksiegowy.pl Ogólnopolski PORTAL Księgowych i biur rachunkowych w Polsce

Szczegóły

www,Znany-geodeta.com.pl

www.Znany-geodeta.com.pl

www.Znany-geodeta.com.pl

Szczegóły

www.Znany-architekt.pl

www.Znany-architekt.pl

www.Znany-architekt.pl - Ogólnopolski PORTAL architektów

Szczegóły

images/stories/virtuemart/product/twojeokna.jpg

www.twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com Ogólnopolskie portal sprzedawców okien.

Szczegóły

ELMEDICA

www.elmedica.com.pl

ELMEDICA -Sprzęt i aparatura medyczna

Szczegóły

Wózek medyczny W 85

Wózki medyczne W 85

Wózek medyczny W 85 Wersja podstawowa: -3 szuflady o wysokości lica 236 mm, -funkcja „jedna z wielu” dla 3 szuflad, -blat z tworzywa sztucznego, -podwójne koła o średnicy 125 mm w tym dwa z hamulcem, -6 szyn instrumentalnych, -korpus i fronty w podstawowych kolorach z palety, -uchwyty szuflad chromowane typu C

Szczegóły

Wozek zabiegowy medyczny

Wozek zabiegowy

Wózek zabiegowy

MZ 234 (5 szufladowy) BLAT GŁÓWNY ZE STALI NIERDZEWNEJ!!! Wyposażenie: dodatkowy wysuwany blat roboczy z boku wózka, dwa plastikowe kosze na odpady, szuflady zamykane na centralny zamek.

Szczegóły

Wózek z funkcją toaletową 9300

Wózek z funkcją toaletową 9300

Wózek z funkcją toaletową 9300 Wózek inwalidzki z funkcją toaletową umożliwia pacjentowi komfort. Posiada bardzo wygodną tapicerkę, odchylenie oparcia do 25°. Wyposażony w pojemnik sanitarny pod siedziskiem. Napisz, zapytaj nas o ofertę cenową na wózki z funkcją toaletową.

Szczegóły

Wozek wielofunkcyjny - atrakcyjna cena

Wozek wielofunkcyjny

Wózek wielofunkcyjny szpitalny BLAT GŁÓWNY ZE STALI NIERDZEWNEJ!!! Wyposażenie: dodatkowy wysuwany blat roboczy z boku wózka, dwa plastikowe kosze na odpady, szuflady zamykane na centralny zamek. druciany kosz na (pojemnik na igły lub dyspenser rękawic)

Szczegóły

WÓZEK TRANSPORTOWY MS 1200

WÓZEK TRANSPORTOWY MS 1200

WÓZEK TRANSPORTOWY MS 1200 Wózek transportowy, wykonany z metalu, rególacja wysokości hydrałliczna, wyposażony w materac, barierki boczne oraz cztery koła jeżdżące z funkcją diagonalnego blokowania.

Szczegóły

wozek transportowo kapielowy ze stala wysokoscia

Wózek transportowo-kąpielowy wózko wanna

Wózek transportowo-kąpielowy ( wózko-wanna , Wózek kąpielowy , wózek wanna )

Szczegóły

Wózek transportowo kąpielowy C 213

Wózek transportowo kąpielowy C 213

Wózek transportowo kąpielowy C 213 Wyposażenie podstawowe wózków kąpielowych to konstrukcja ze stali standardowej lakierowana proszkowo na kolor biały, wanna z PCV wyposażona w poduszkę i odpływ, hydrauliczna regulacja wysokości oraz koła z indywidualną blokadą.

Szczegóły

Wózek szpitalny transportowo kąpielowy

Wózek transportowo kąpielowy

Wózek transportowo kąpielowy Wyposażony w konstrukcja ze stali standardowej lakierowana proszkowo na kolor biały, wanna z PCV wyposażona w poduszkę i odpływ, hydrauliczna regulacja wysokości oraz koła z indywidualną blokadą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły

Strona 1 z 12