ANASTAZJA 7700

PDFDrukujEmail
Niezawodny i prosty w obsłudze aparat do znieczulania ogólnego.
Idealny do zastosowania na salach operacyjnych przy diagnostyce i innych podobnych poziomach zadań pracy szpitala.
images/stories/virtuemart/product/anastazja7700_m.jpg
Cena
na zamówienie
Szczegóły produktu

Aparat do znieczulania ANASTAZJA 7700 to wysokiej klasy stanowisko do znieczulenia oferowane przez naszą firmę. Przeznaczony jest zarówno do krótkich zabiegów, jak również do długotrwałych i skomplikowanych operacji. Podstawową cechą aparatu do znieczulania jest bezpieczeństwo pacjenta, prosta obsługa, niskie koszty użytkowania aparatu. Urządzenie umożliwia znieczulanie zarówno dorosłych jak i dzieci. Do wszystkich oferowanych przez nas aparatów do znieczuleń zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja aparatu oraz szkolenie presonelu - 100% - gratis na terenie całej Polski.

Cechy aparatu:

Nowy, bezpieczny aparat, z prostą, intuicyjną obsługą oraz niezawodnością wszystkich poprzednio produkowanych modeli, Zastosowane topowe rozwiązania techniczno-użytkowe umożliwiają znieczulanie i wentylację noworodków, dzieci i dorosłych pacjentów, powszechnie stosowanymi metodami anestezji wziewnej, Wbudowany nowoczesny respirator, z kolorowym ekranem LCD do prezentacji krzywych i pętli oddechowych oraz wartości liczbowych nastawianych i mierzonych parametrów znieczulania, umożliwia stosowanie wentylacji kontrolowanej objętością, ciśnieniem lub wspomagającej oddech spontaniczny pacjenta, Ciągła prezentacja, w zróżnicowanych kolorach, stężenia gazów anestetycznych w mieszaninie oddechowej oraz parametrów spirometrycznych, zapewnia bezpieczne, kontrolowane znieczulanie i komfort pracy personelowi medycznemu.

Parametry techniczne:

Elektryczne: Zasilanie: 230VAC, 50Hz 24VDC, 120min. pracy - awaryjne akumulatorowe 4 gniazda 230VAC, 2A do podłączenia urządzeń peryferyjnych
Gazowe: Zasilanie: O2, N2O, AIR od 0,28÷0,6MPa z centrali lub z butli z reduktorami Podwójne przepływomierze do tlenu - O2, podtlenku azotu - N2O i powietrza - AIR, zapewniające stosowanie niskich i minimalnych przepływów Przepływomierz dodatkowy do O2, do tlenoterapii i znieczuleń przewodowych Nagły dopływ (by-pas).

Parametry funkcjonalne:

przeznaczony do znieczulania noworodków dzieci i pacjentów dorosłych
możliwość stosowania układów zamkniętych, półzamkniętych i półotwartych
respirator anestezjologiczny z kolorowym ekranem LCD 10,4"
automatyczny test aparatu
kompensacja podatności i nieszczelności
monitorowane liczbowe parametry spirometryczne: VT, MV, f /częstotliwość oddechu/, TI:TE, Paw, Ppeak, Pplat, Ppeep, triger /wartość wyzwalacza/, C /podatność/, krzywe i pętle oddechowe
monitorowane liczbowe parametry gazowe: O2, N2O, EtCO2, InsCO2, anestetyki wziewne /Hal., Iso., Sev., Des., Enf./
tryby wentylacji VCV, PCV, SIMV, PS, Spont, Man. regulowany w szerokim zakresie PEEP i czas płaskiej części krzywej wdechu (plateau)
alarmy akustyczne i wizualne przekroczenia ustawionych wartości granicznych
szybkozłącze SELECTATEC® do zamocowania dwóch parowników anestetyków wziewnych z systemem ITERLOCK®
regulowane podświetlenie do zabiegów endoskopowych
elektroniczny czujnik przepływu.

Moduł pacjenta zawiera: przezierny zbiorniki na pochłaniacz CO2 zastawkę APL z zaworem bezpieczeństwa analogowy manometr ciśnienia w drogach oddechowych podgrzewacz gazów oddechowych wizualne zastawki wdechowe i wydechowe

Wyposażenie standardowe:

parownik systemu ITERLOCK® z szybkozłączem SELECTATEC® na Sevofluran lub na inny anestetyk wybrany przez Użytkownika ssak z regulowaną siła ssania, wakuometrem i zbiornikiem zapasowym uchwyt podtrzymujący rury i maskę reduktory do butli awaryjnych (do O2, N2O)