Aparat EKG

Wyników 1 - 12 z 12
Ile produktów pokazać na stronie:

Aparat EKG

Aparat ekg

Aparat ekg M-TRACE

Elektrokardiograf M-TRACE 12 kanałowy z interpretacją jest nowoczesnym aparatem przeznaczonym do rejestracji przebiegów w zakresie 12 odprowadzeń standardowych na papierze termoaktywnym o szerokości 112 mm. Wbudowany akumulator umożliwia szybkie wykonanie badań w domu pacjenta.

Szczegóły

 Aparat EKG

Aparat EKG 1200G

Jest 12-kanałowym elektrokardiografem, z 8" kolorowym ekranem oraz wbudowaną drukarką rysującą na papierze o szerokości 80mm. Posiada Polskie menu. Urządzenie można obsługiwać zarówno za pośrednictwem klawiszy funkcyjnych, jak i ekranu dotykowego. ECG1200G doskonale sprawdza się w gabinetach lekarskich oraz na oddziałach szpitalnych.

Szczegóły

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101 Posiada kolorowy wyświetlacz graficzny LCD z ekranem dotykowym, niewielkie wymiary, komunikacja z komputerem oraz wewnętrzna baza pacjentów i badań - to najważniejsze cechy tego wyjątkowego, 3-kanałowego aparatu EKG, zbudowanego z wykorzystaniem technologii mikroprocesorowej. Umożliwia on wykonywanie badań w pełnym zakresie 12 odprowadzeń i jest wyposażony w moduł automatycznej analizy i interpretacji.

Szczegóły

Aparat medyczny EKG ASCARD GREY v.07.204

Aparat EKG ASCARD GREY v.07.204

Aparat EKG ASCARD GREY v.07.204 12-kanałowy elektrokardiograf posiadający unikalne na świecie rozwiązanie umożliwiające wysyłanie dokumentacji medycznej oraz zapisów badań EKG na dowolną skrzynkę odbiorczą e-mail lub inny aparat EKG. Dobrej jakości sprzęt medyczny. Zadzwoń, napisz zapytaj naszego przedstawiciela handlowego EURO MEDICAL o ofertę na Aparat EKG. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Aparat medyczny EKG ASCARD Grey v.07.224

Aparat EKG ASCARD Grey v.07.224

Aparat EKG ASCARD Grey v.07.224 Elektrokardiograf 12-kanałowy, duży wyświetlacz graficzny, obsługa aparatu przez klawiaturę, pojemna baza danych w paracie, elektryczna dokumentacja medyczna, badanie AUTOMANUAL można również kontaktować się z komputerem osobistym poprzez interfejs USB. Dobrej jakości urządzenia medyczne, zapraszamy do kontaktu w sprawie ofert na Aparaty EKG.

Szczegóły

Aparat EKG ASCARD ORANGE

Aparat EKG ASCARD ORANGE

Aparat EKG ASCARD ORANGE Obsługa 3/6/12 kanałów aparatem EKG umożliwiającym wykonywanie badania w pełnym zakresie 12 odprowadzeń. Ma graficzne menu wyświetlane na ekranie umożliwiające łatwą obsługę za pomocą klawiatury alfanumerycznej oraz możliwość wydruku na papierze o szerokości 112 mm. Wyposażony jest w moduł automatycznej analizy i interpretacji. Zasilanie akumulatorowe pozwalają na swobodne przenoszenie aparatu.

Szczegóły

Aparat EKG CMS300G

Aparat EKG CMS300G

Przenośny 3-kanałowy APARAT EKG elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Odprowadzenia: Standardowe 12 odprowadzeń.

Szczegóły

Aparat EKG E600GC, Aparat EKG

Aparat EKG E600GC

Urządzenie w bardzo atrakcyjnej cenie. Urządzenie posiada duży kolorowy ekran oraz półautomatyczną analizę i interpretacje. Przeznaczony na oddziały szpitalne i do przychodni.

Szczegóły

APARAT EKG ECG600G

Aparat EKG ECG600G

Elektrokardiograf 3 i 6 kanałowy posiada funkcję auto-analizy i auto-interpretacji, wykonywanej na końcu badania. Elektrokardiograf wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości (800x400). Urządzenie umożliwia jednoczesne wyświetlanie 3/6/12 krzywych, stanu druku, czułości, szybkość i użytych filtrów.

Szczegóły

Aparat EKG CM 300, Aparat EKG, Elektrokardiogaraf

Elektrokardiograf CM 300

Elektrokardiograf 3 kanałowy posiada wysokiej klasy filtry zakłóceń, drukarkę termiczną (80mm) oraz automatyczną analizę i interpretację - dostępne kilka formatów wydruku 3-kanałowego. Wydruk wysokiej rozdzielczości. Akumulator zapewniający do 2h nieprzerwanej pracy aktywnej. Pamieć wbudowana: 150 badań.

Szczegóły

Aparat EKG E60, Aparat EKG

Elektrokardiograf EKG E60

ELEKTROKARDIOGRAF 3/6/12 kanałowy z prostą, intuicyjną obsługą interfejsu. Urządzenie przeznaczone do wykonywania badań w warunkach oddziałów szpitalnych.

Szczegóły

Kabel EKG do aparatu EKG

Kabel EKG do aparatu EKG

Kabel EKG do aparatu EKG Kabel pacjenta EKG 10 odprowadzeniowy do badań spoczynkowych, banan. Zadzwoń, napisz poproś nas o ofertę cenową na Kabel EKG do aparatu EKG.

Szczegóły


Aparat EKG

Prezentujemy Państwu urządzenia zwane aparaty EKG godne naszego XXI wieku! Urządzenia nowoczesne, proste w obsłudze, 3,6 i 12 kanałowe elektrokardiografy z których niektóre posiadają możliwość wykonania analizy i interpretacji. Zarówno parametry jak i wzornictwo równa się z najlepszymi urządzeniami tego typu na świecie. Niezaprzeczalnym atutem naszych aparatów EKG, zasługującym na Państwa uwagę jest ich atrakcyjna cena, którą promujemy na Polskim rynku. Z przyjemnością i satysfakcją polecamy je zarówno gabinetom prywatnym, przychodniom zdrowia oraz szpitalom.


Badanie aparatem EKG – to zarejestrowanie aktywności elektrycznej serca, które jest zupełnie nieinwazyjne i bezbolesne. Pozwala ono na ocenę rytmu i częstości pracy serca oraz umożliwia wykrycie uszkodzenia mięśnia sercowego. Poznaj nasze aparat EKG, zapraszamy.