Aparat EKG

Wyników 1 - 12 z 12
Ile produktów pokazać na stronie:

Aparat EKG

 Aparat EKG

Aparat EKG 1200G

Jest 12-kanałowym elektrokardiografem, z 8" kolorowym ekranem oraz wbudowaną drukarką rysującą na papierze o szerokości 80mm. Posiada Polskie menu. Urządzenie można obsługiwać zarówno za pośrednictwem klawiszy funkcyjnych, jak i ekranu dotykowego. ECG1200G doskonale sprawdza się w gabinetach lekarskich oraz na oddziałach szpitalnych.

Szczegóły

Aparat medyczny EKG ASCARD GREY v.07.204

Aparat EKG ASCARD GREY v.07.204

Aparat EKG ASCARD GREY v.07.204 12-kanałowy elektrokardiograf posiadający unikalne na świecie rozwiązanie umożliwiające wysyłanie dokumentacji medycznej oraz zapisów badań EKG na dowolną skrzynkę odbiorczą e-mail lub inny aparat EKG. Dobrej jakości sprzęt medyczny. Zadzwoń, napisz zapytaj naszego przedstawiciela handlowego EURO MEDICAL o ofertę na Aparat EKG. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Aparat medyczny EKG ASCARD Grey v.07.224

Aparat EKG ASCARD Grey v.07.224

Aparat EKG ASCARD Grey v.07.224 Elektrokardiograf 12-kanałowy, duży wyświetlacz graficzny, obsługa aparatu przez klawiaturę, pojemna baza danych w paracie, elektryczna dokumentacja medyczna, badanie AUTOMANUAL można również kontaktować się z komputerem osobistym poprzez interfejs USB. Dobrej jakości urządzenia medyczne, zapraszamy do kontaktu w sprawie ofert na Aparaty EKG.

Szczegóły

Aparat EKG ASCARD ORANGE

Aparat EKG ASCARD ORANGE

Aparat EKG ASCARD ORANGE Obsługa 3/6/12 kanałów aparatem EKG umożliwiającym wykonywanie badania w pełnym zakresie 12 odprowadzeń. Ma graficzne menu wyświetlane na ekranie umożliwiające łatwą obsługę za pomocą klawiatury alfanumerycznej oraz możliwość wydruku na papierze o szerokości 112 mm. Wyposażony jest w moduł automatycznej analizy i interpretacji. Zasilanie akumulatorowe pozwalają na swobodne przenoszenie aparatu.

Szczegóły

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101 Posiada kolorowy wyświetlacz graficzny LCD z ekranem dotykowym, niewielkie wymiary, komunikacja z komputerem oraz wewnętrzna baza pacjentów i badań - to najważniejsze cechy tego wyjątkowego, 3-kanałowego aparatu EKG, zbudowanego z wykorzystaniem technologii mikroprocesorowej. Umożliwia on wykonywanie badań w pełnym zakresie 12 odprowadzeń i jest wyposażony w moduł automatycznej analizy i interpretacji.

Szczegóły

Kabel EKG do aparatu EKG

Kabel EKG do aparatu EKG

Kabel EKG do aparatu EKG Kabel pacjenta EKG 10 odprowadzeniowy do badań spoczynkowych, banan. Zadzwoń, napisz poproś nas o ofertę cenową na Kabel EKG do aparatu EKG.

Szczegóły

APARAT EKG ECG600G

Aparat EKG ECG600G

Elektrokardiograf 3 i 6 kanałowy posiada funkcję auto-analizy i auto-interpretacji, wykonywanej na końcu badania. Elektrokardiograf wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości (800x400). Urządzenie umożliwia jednoczesne wyświetlanie 3/6/12 krzywych, stanu druku, czułości, szybkość i użytych filtrów.

Szczegóły

Aparat ekg

Aparat ekg M-TRACE

Elektrokardiograf M-TRACE 12 kanałowy z interpretacją jest nowoczesnym aparatem przeznaczonym do rejestracji przebiegów w zakresie 12 odprowadzeń standardowych na papierze termoaktywnym o szerokości 112 mm. Wbudowany akumulator umożliwia szybkie wykonanie badań w domu pacjenta.

Szczegóły

Aparat EKG CMS300G

Aparat EKG CMS300G

Przenośny 3-kanałowy APARAT EKG elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Odprowadzenia: Standardowe 12 odprowadzeń.

Szczegóły

Aparat EKG E60, Aparat EKG

Elektrokardiograf EKG E60

ELEKTROKARDIOGRAF 3/6/12 kanałowy z prostą, intuicyjną obsługą interfejsu. Urządzenie przeznaczone do wykonywania badań w warunkach oddziałów szpitalnych.

Szczegóły

Aparat EKG E600GC, Aparat EKG

Aparat EKG E600GC

Urządzenie w bardzo atrakcyjnej cenie. Urządzenie posiada duży kolorowy ekran oraz półautomatyczną analizę i interpretacje. Przeznaczony na oddziały szpitalne i do przychodni.

Szczegóły

Aparat EKG CM 300, Aparat EKG, Elektrokardiogaraf

Elektrokardiograf CM 300

Elektrokardiograf 3 kanałowy posiada wysokiej klasy filtry zakłóceń, drukarkę termiczną (80mm) oraz automatyczną analizę i interpretację - dostępne kilka formatów wydruku 3-kanałowego. Wydruk wysokiej rozdzielczości. Akumulator zapewniający do 2h nieprzerwanej pracy aktywnej. Pamieć wbudowana: 150 badań.

Szczegóły


Aparat EKG

Prezentujemy Państwu urządzenia zwane aparaty EKG godne naszego XXI wieku! Urządzenia nowoczesne, proste w obsłudze, 3,6 i 12 kanałowe elektrokardiografy z których niektóre posiadają możliwość wykonania analizy i interpretacji. Zarówno parametry jak i wzornictwo równa się z najlepszymi urządzeniami tego typu na świecie. Niezaprzeczalnym atutem naszych aparatów EKG, zasługującym na Państwa uwagę jest ich atrakcyjna cena, którą promujemy na Polskim rynku. Z przyjemnością i satysfakcją polecamy je zarówno gabinetom prywatnym, przychodniom zdrowia oraz szpitalom.


Badanie aparatem EKG – to zarejestrowanie aktywności elektrycznej serca, które jest zupełnie nieinwazyjne i bezbolesne. Pozwala ono na ocenę rytmu i częstości pracy serca oraz umożliwia wykrycie uszkodzenia mięśnia sercowego. Poznaj nasze aparat EKG, zapraszamy.