Wózek do przewożenia chorych W-02

PDFDrukujEmail
Wózki do przewożenia pacjentów w pozycji leżącej. Konstrukcja wykonana jest z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym. Segmenty leża wypełnione płytą laminatową przepuszczalną dla promieni RTG. Zmiana wysokości wózka realizowana jest za pomocą nożnej pompy hydraulicznej. Zdejmowane materace z pasami umożliwiającymi przenoszenie są standardowym wyposażeniem wózków.
Wózek do przewożenia chorych W-02, Wózek do przewożenia chorychWózek do przewożenia chorych W-02
Cena
Szczegóły produktu

Wózek do przewożenia chorych W-02 Konstrukcja wózków wykonana jest z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym. Segmenty leża wypełnione są płytą laminatową przepuszczalną dla promieni RTG. Zmiana wysokości leża uzyskiwana jest przy pomocy nożnej pompy hydraulicznej. Zdejmowane materace z pasami umożliwiającymi przenoszenie są standardowym wyposażeniem wózków.

Regulacja wysokości odbywa się za pomocą pompy hydraulicznej regulowanej pompą nożną. Oparcie pleców regulowane ręcznie za pomocą sprężyny gazowej umoszczonej za zagłówkiem. Wózek wyposażony jest w cztery koła jezdne, z których dwa posiadają blokadę jazdy i obrotu - za dodatkową dopłatą moziwe jest zamontowanie centralnej blokady kół. Barierki boczne które są chromowane składane są obok ramy leża. Leże pokryte jest materacem o grubości zapewniającej wygodne leżenie pacjenta, sam materac jest pokryty pokrowcem z tkaniny paroprzepuszczalnej nieprzemakanej.

Dane techniczne wózka :

 

długość leża całkowita :2110 mm ± 5mm

szerokość leża całkowita : 810 mm ± 5mm

regulacja wysokości leża  510 ÷ 960 mm

kąt odchylenia wezgłowia 0° ÷ 30° ± 5°

Atrakcyjne ceny wózków do przewożenia chorych w pozycji leżącej