Stojak na kroplówkę | Wieszak kroplówki

Wyników 1 - 7 z 7
Ile produktów pokazać na stronie:

Stojak na kroplówkę | Wieszak kroplówki

Statyw kroplówki wolnostojący

Statyw kroplówki wolnostojący

Statyw kroplówki wolnostojący Wykonany jet z blachy i rur stalowych, regulacja wysokości za pomocą mechanizmu zaciskowego. Wyposażony jest w dwa haki na kroplówkę oraz piec kół jezdnych.

Szczegóły

Stojak szpitalny do kroplówek JSK3

Stojak do kroplówek JSK3

Stojak do kroplówek JSK3 Stojak do kroplówek przeznaczony jest do zawieszenia pojemników z płynem (np. torebki plastikowe, butelki szklane) do podawania dożylnego u pacjentów.

Szczegóły

Stoajk na kroplowke typ A

Stojak na kroplowke typ A

Stojak na kroplówkę typ A oparty jest na pięcionogu wykonanym ze stali nierdzewnej. Posiada dwa koła blokowane w celu zatrzymania całego stojaka-a pięć kółek sprawia że stojak jest bardziej stabilny niż stojaki oparte tylko na czterech kołach.

Szczegóły

Wieszaki szpitalne do kroplówek SK-2

Wieszak do kroplówek SK-2

Wieszak do kroplówek SK-2 Stojak do kroplówek posiada dwa wieszaki na kroplówki, pokrętła regulującą wysokość, statyw oraz piecionóg z kółkami jezdnymi.

Szczegóły

Wieszak do kroplówek SK-4

Wieszak do kroplówek SK-4

Wieszak do kroplówek SK-4 Stojak do kroplówek posiada cztery wieszaki na kroplówki, pokrętła i zacisk regulującą wysokość, statyw oraz pięcionóg z kółkami jezdnymi.

Szczegóły

Stojak do kroplówek JSK 1

Stojak do kroplówek JSK 1

Stojak do kroplówek JSK 1 Wykonany ze stalowych rurek z możliwością regulacji wysokości, podstawa stojaka posiada pięć kółek przejezdnych. W górnej części znajdują się haki wieszaków. Napisz, zapytaj o CENĘ.

Szczegóły

Stojak do kroplówek JSK 2

Stojak do kroplówek JSK 2

Stojak do kroplówek JSK 2 Wykonany ze stalowych rurek, na górze stojaka znajdują się haki wieszaków, możliwość regulacji. Wózek posiada piec kół przejezdnych umożliwiający wygodne przemieszczanie.

Szczegóły


Stojak na kroplówkę

Stojak na kroplówkę : proste, praktyczne i łatwe do dostosowania i manewrowania stojaki do kroplówki. Nasze stojaki na kroplówke nadają się do większości placówek medycznych. Zapewniamy lekką konstrukcję która wytrzyma naprawdę ciężkie obciążenia, dostępne są w szerokim wyborze materiałów: plastikowe, metalowe, chromowane czy ze stali nierdzewnej: dostosowane do każdych potrzeb budżetowych i higieny.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wysokiej jakości stojaki dla kroplówek. Podstawa stojaka bardzo stabilna i solidna, wykonana ze stali lakierowanej proszkowo. Stojaki posiada podstawę z kółkami jezdnymi co ma wpływ na łatwe przemieszczanie na oddziałach szpitalnych. Na szczycie stojaka znajdują się dwa lub 4 uchwyty na kroplówki – obciążenie maksymalne uchwytu  to 0,5kg. Kolumna stojaka kroplówki została wykonana jest ze stali nierdzewnej.  Prezentowane modele spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze stojaki wykonane są z wytrzymałych materiałów, posiadają elegancki wygląd są estetyczny, dzięki czemu będzie on cieszył oko Twoje i Twoich pacjentów przez wiele lat.

Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę na wieszaki kroplówki