Pompy infuzyjne

Wyników 1 - 7 z 7
Ile produktów pokazać na stronie:

Pompy infuzyjne

Statyw do pomp infuzyjnych

Statyw do pomp infuzyjnych

Statyw do pomp infuzyjnych Statywy medyczne przeznaczone są do mocowania pomp infuzyjnych oraz innych urządzeń medycznych.Posiada pięcioramienna podstawa, kolumna wysoka lub niska, półka, uchwyt-rączka, pojemnik-kosz, zbiorniczek pomocniczy-zlewka.

Szczegóły

Podgrzewacz medycny do płynów infuzyjnych i krwi

Podgrzewacz do płynów infuzyjnych i krwi ANIMEC AM-301

Podgrzewacz do płynów infuzyjnych i krwi ANIMEC AM-301 To trwały, bezpieczny i niezwykle prosty w obsłudze suchy podgrzewacz do krwi i pływów infuzyjnych. Jego zastosowanie znacznie podwyższa bezpieczeństwo pacjenta jak również zwiększa skuteczność terapii.

Szczegóły

Pompa infuzyjna Medima S

Pompa infuzyjna Medima S

Pompa infuzyjna Medima S Medima S • Podstawowy model, bardzo prosty w obsłudze, umożliwiający infuzję w ml/min, ml/h, ml/24h. • Możliwość wyliczenia szybkości dozowania z objętości i czasu podaży. • Dodatkowo możliwość zapamiętania do 120 nazw leków i wyświetlania jednej z nich w czasie infuzji.

Szczegóły

Pompa infuzyjna,  Pompa infuzyjna jednostrzykawkowa AP14

Pompa infuzyjna AP14

Pompa jednostrzykawkowa AP14 przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii. Pompa AP14 posiada bardzo przyjazny system programowania dawki z możliwością ustawiania: prędkości, prędkości i objętości, prędkości i czasu lub objętości i czasu.

Szczegóły

Pompa infuzyjna, Pompa infuzyjna jednostzykawkowa S1

Pompa infuzyjna strzykawkowa S1

możliwość programowania szybkości infuzji w ml/h oraz w innych najczęściej używanych jednostkach, takich jak: ng,µg, mg, µU, mU, U, kU, µmol, mmol, mol, / kg / min, godz, 24 godz. wiele trybów infuzji, w tym infuzja ciągła, z przerwami, profil (do 24 cykli) dodatkowo możliwość zapisania w pamięci pompy biblioteki leków, złożonej ze 120 pełnych protokołów podaży leków ale bez limitów ograniczających wielkość parametrów infuzji;

Szczegóły

Pompa infuzyjna, Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP22

Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24

Pompa dwustrzykawkowa AP22 przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii. Pompa AP22 posiada bardzo przyjazny system programowania dawki z możliwością ustawiania: prędkości, prędkości i objętości, prędkości i czasu lub objętości i czasu.

Szczegóły

Pompa infuzyjna, Pompa infuzyjna objętościowa AP31

Pompa infuzyjna objętościowa AP31

Pompa infuzyjna objętościowa AP31 przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii i inne. Atrakcyjna cena pomp infuzyjnych

Szczegóły


POMPA INFUZYJNA

POMPA INFUZYJNA

Pompa infuzyjna jest urządzeniem wykorzystywanym w medycynie do bezpiecznego dożylnego dozowania leków. Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę pomp infuzyjnych: pompy jednostrzykawkowe, pompy infuzyjne dwustrzykawkowe, pompy infuzyjne objętościowe. Wyposażenie szpitali, klinik i prywatnych gabinetów. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy urzadzenia sprawdzone a przede wszystkim bardzo proste w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę cenową na pompy infuzyjne. Pompy infuzyjne  - Najlepsze ceny!!! - Sprawdź naszą cenę pompy infuzyjnej.

W porównaniu z urządzeniami sprzed kilkunastu lat, dzisiejsze pompy infuzyjne są zdecydowanie bardziej precyzyjne i łatwiejsze w obsłudze, a co za tym idzie – bezpieczniejsze dla pacjenta. Mają szerokie zastosowanie głównie w intensywnej terapii, anestezjologii, kardiologii czy onkologii. Stosowane są wszędzie tam, gdzie precyzyjna podaż leków jest podstawowym i niezbędnym elementem leczenia. Producenci kładą nacisk przede wszystkim na wyeliminowanie możliwości błędnego dawkowania i podania leku, zwiększenie precyzji i dokładności urządzeń oraz ułatwienie ich obsługi przez personel medyczny.

Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę pompy infuzyjne