Łóżko porodowe ELEGANT 5040

PDFDrukujEmail

Łóżko porodowe zapewniające komfort i bezpieczeństwo pacjentki podczas porodu. Łóżko można łatwo przekształcić w fotel. Urządzenie pozwala na specjalistyczne badania , przy najbardziej dogodnej pozycji dla pacjentki. Łatwa obsługa przez personel medyczny podczas porodu. Centralny blokada kół gwarantuje łatwe i stabilne ustawienie łóżka a kierunkowe koło pozwala na łatwe manewrowanie łóżkiem między salami 

Lozko porodowelozko porodowe ELEGANT 5040
Cena
Szczegóły produktu

Podczas porodu, czas i bezpieczeństwo są najważniejsze liczy się każda sekunda. Opracowaliśmy każdy szczegół łóżka porodowego ELEGANT 5040, które pomogą uczynić proces rodzenia bezpieczny dla pacjenta i noworodka a także personelu medycznego.

Dodatkowe funkcje, takie jak funkcja CPR - umożliwia pracę podczas gdy zbraknie prądu, a ergonomiczne uchwyty sprawiają wygodę.

Lekkie i łatwe w obsłudze piloty regulują sekcją pleców i nóg - w opcji można wyposażyć łóżko porodowe w panel nożny. W opcji oferujemy stojak na elementy wposażenia dodatkowego który utrzymując materac nie na podłodze a na specjalnym do tego miejscu.  Łatwe w opuszczaniu dźwignie zwalniające boczne poręcze wykonane z ABS, który są z każdej strony regulowane jedną ręką. Postawa łóżka porodowego w efektywny sposób chroni elementy elektryczne przed zalaniem - co ułatwia również czyszczenie samego łózka. Rodzące matka pozostaje w postawie skierowanej do wygodnej pozycji i na wygodnych materacach.

Przedstawiamy Państwu wyposażenie:

- Zintegrowane z leżem wieszak kroplówki

- opcjanalny uchwyt ręki zwiększa wygodę rodzącej.

- Opcjonalnym wyposażeniem jest również uchwyt do pozycji kucznej wykonany ze stali nierdzewnej.

- Wbudowany akumulator - podtrzymaniem bateryjnym, dzięki któremu można korzystać ze wszystkich funkcji łóżku, w tym zmieniając wysokość i pozycję pleców.

Przedstawiamy inne funkcje:

Cztery kółka blokujące, pozycja Tendelenburga i Anty-Trendelenburga.

Zobacz inne nasze łóżka porodowe.