Fotel Porodowy Brawo MAMMA

PDFDrukujEmail
FOTEL PORODOWY Brawo Mama z elektrycznie regulowaną wysokością za pomocą pilota. Leże fotela zbudowane jest z trzech sekcji ( plecy, siedzisko i podnóżek ) wysokość i położenie elementów może być szybko regulowane z panelu dla ułatwienia wstawania i kładzenia się na fotelu. Rama będąca podstawą fotela wyposażona jest w 4 kółka o średnicy 100mm z hamulcami w obudowie z tworzywa ABS. Wypełnienie materaca wykonane jest z poliuretanowej termoplastycznej pianki dostosowującej się do kształtu ciała co zapewnia redukcję napięcia mięśniowego.
Cena
Szczegóły produktu

Fotel porodowy powstał w wyniku wnikliwego projektowania, dzięki czemu byliśmy w stanie wyprodukować system , który zapewnia spełnienie wymagań pacjentki, personelu pielęgniarskiego i lekarza, zapewniając każdemu najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Przedstawiamy budowę fotela i łózka porodowego:

Leże fotela zbudowane jest z trzech sekcji ( plecy, siedzisko i podnóżek ) połączonych dwoma łącznikami, wysokość i położenie elementów może być szybko regulowane z panelu dotykowego dla ułatwienia wstawania i kładzenia się na fotelu. Rama będąca podstawą fotela wyposażona jest w 4 kółka o średnicy 100mm z hamulcami w obudowie z tworzywa ABS. Podczas porodu sekcja nóg może być łatwo usunięta i zastąpiona dużą tacą z ABS. W końcowej fazie porodu, taca też może być schowana a w jej miejsce umocowana na dogodnej wysokości półka z ABS o łagodnych krawędziach, zwiększająca dostęp do rodzącej, ułatwiająca odprowadzanie cieczy i zapewniająca miejsce na instrumenty.

Przedstawiamy dane techniczne łózka porodowego:

Nośność statyczna 190 kg

Waga fotela 170 kg

Regulacja sekcji pleców 12- 720

Przechył Trendelenbuga 120

Regulacja sekcji ud 160

Regulowana wysokość leża 650 – 1050 mm

Regulacja sekcji nóg 0-240 mm

Całkowita długość fotela 1880 mm

Całkowita szerokość łóżka 980 mm

Długość sekcji pleców 980 mm

Długość siedziska 450 mm

Długość sekcji nóg 450 mm

Szerokość leża 780 mm

 

Wypełnienie materaca wykonane jest z poliuretanowej termoplastycznej pianki dostosowującej się do kształtu ciała co zapewnia redukcję napięcia mięśniowego. (Termoplastyczna pianka zapamiętująca kształt ciała) Standardowo materac pokryty jest materiałem skóropodobnym (na życzenie klienta możliwe jest zastosowanie materiału antystatycznego). Takie rozwiązanie umożliwiło zastosowanie bezszwowego pokrowca, który jest nieprzepuszczalny, łatwo zmywalny, odporny na środki dezynfekujące. Poza tym został zaprojektowany aby ułatwiać dezynfekcję powierzchni. 

Szeroka powierzchnia, ergonomiczny kształt oraz wiele opcji funkcjonalnych powodują, że fotel oferuje wysoki komfort przy szerokiej wolności ruchu. Umożliwia to uzyskiwanie najbardziej dogodnych pozycji rodzącej. Fotel porodowy jest dla kobiety pożytecznym i efektywnym środkiem do spełnienia potrzeb jej ciała. 

 Pomoc akuszerki przed i podczas porodu jest bardzo ważna. Założenie podkładu czy pampersa, masaż i udzielanie porad to esencja jej pracy. Fotel porodowy jest instrumentem ułatwiającym wykonywanie tej pracy i zapewniającym jej efektywność dzięki zastosowanemu systemowi SAFE – BEZPIECZEŃSTWO który pozwala wykonywać wszystko ŁATWO. 

Przedstawiamy wyposażenie techniczne fotela porodowego:

- gniazdo montażowe w ramie do stojaka na płyny infuzyjne

- zunifikowane profile boczne -szyny do montażu osprzętu

- para poliuretanowych chowanych obrotowych podpór dla ud

- para poliuretanowych uchwytów manewrowych

- chowana taca z ABS

- akumulator

 

Wyprodukowano zgodnie z Dyrektywą UE nr 93/42 „urządzenia medyczne”.

Zastosowane normy techniczne:

CEI 62.5 - EN60601-1 - EN60601-1-2 EN60601-1-1-4 

EN60601-2-38 EN60601-2-38/A1

Dzięki zastosowanemu sterowaniu elektronicznemu możliwe jest wykonywanie prawie wszystkich regulacji fotela automatycznie używając panel obsługowy lub pedał sterujący.

Tapicerowane siedzenie może być łatwo podniesione do góry dla ułatwienia dostępu personelowi dla umycia i dezynfekcji wszystkich powierzchni.

  

Zasilanie elektryczne 230/50

Maksymalne zużycie energii 330

Klasa izolacji IB

Stopień ochronności IP66

 Kolory obicia materaca:

Żółty, Beżowy, Niebieski, Błękitny, Turkusowy, Morska zieleń, Pomarańczowy, Różowy

Zielone jabłko, Szary

Materiał antystatyczny w kolorze czarnym