LAMPA BEZCIENIOWA ZABIEGOWO-DIAGNOSTYCZNA LED ŚCIENNA L21-25P

PDFDrukujEmail
LAMPA BEZCIENIOWA ZABIEGOWO-DIAGNOSTYCZNA LED ŚCIENNA L21-25P
Lampa Bezcieniowa Zabiegowo-Diagnostyczna LED ścienna L21-25P przeznaczona jest do oświetlania pola zabiegowego wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne światło o wysokich parametrach, tj. w salach zabiegowych, opatrunkowych, a także operacyjnych. W zestawie rączka do ustawania położenia czaszy.
Lampa medyczna Bezcieniowa Zabiegowo-Diagnostyczna LED ściennaLampa Bezcieniowa Zabiegowo-Diagnostyczna LED ścienna
Cena
Szczegóły produktu

Lampa Bezcieniowa Zabiegowo-Diagnostyczna LED ścienna L21-25P przeznaczona jest do oświetlania pola zabiegowego wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne światło o wysokich parametrach, tj. w salach zabiegowych, opatrunkowych, a także operacyjnych. W zestawie rączka do ustawania położenia czaszy. Mocowanie lampy: ściana. Szukasz lamp bezcieniowych zabiegowo-dziagnostycznych LED ? Zapytaj nas o ceny lamp zabiegowych.

Przedstawiamy dane techniczne:

-źródło światła 5 projektorów LED,
-średnica kopuły świetlnej: 215 mm,
-temperatura barwowa: 4750 oK,
-natężenie światła: dla odległości 0,5 m - 120 000 lux, dla odległości 0,8 m - 80 000 lux, dla odległości 1,0 m - 60 000 lux,
-żywotność pracy diod: 50000h,
-średnica plamy świetlnej dla 1,0 m - 15 cm (+/- 10%) , w tym zakresie pełna iluminacja światła
-waga lampy: 10,5 kg,
-lampa wykonana jest z lekkiego stopu aluminium,
-lampa posiada certyfikat CE.

Bardzo łatwy montaż naścienny za pomocą 4 kołków rozporowych z odpowiednimi wkrętami (w zestawie). Kabel zasilający w komplecie co pozwala na podłączenie do zwykłego gniazda elektrycznego 230V znajdującego się w pobliżu zamontowania lampy lub podłączenie lampy do instalacji elektrycznej pomieszczenia.