LAMPA BEZCIENIOWA OPERACYJNA I ZABIEGOWA - PH-121.2 JEZDNA

PDFDrukujEmail
LAMPA BEZCIENIOWA OPERACYJNA I ZABIEGOWA - PH-121.2 JEZDNA
Lampa operacyjna zabiegowa PH-121.2 przeznaczona jest do oświetlania pola zabiegowego wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne światło o wysokich parametrach, tj. w salach zabiegowych, opatrunkowych, a także operacyjnych, jako dodatkowe źródło światła.
Lampa bezcieniowa zabiegowa i operacyjnaLampa szpitalna bezcieniowa zabiegowa i operacyjna
Cena
Szczegóły produktu

Lampa operacyjna zabiegowa PH-121.2 przeznaczona jest do oświetlania pola zabiegowego wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne światło o wysokich parametrach, tj. w salach zabiegowych, opatrunkowych, a także operacyjnych, jako dodatkowe źródło światła. Powinna być stosowana również w gabinetach kosmetycznych i weterynaryjnych. Tania lampa bezcieniowa operacyjna i zabiegowa !!! Zapytaj o ceny lamp operacyjnych telefonicznie lub e-mailowo.

Przedstawiamy Państwu zasady działania i budowę:

Źródłem światła w lampie PH-121.2 jest żarówka halogenowa, która łącznie ze szklanym odbłyśnikiem, eliminującym promieniowanie grzejne, rozpraszaczem, zapewniającym odpowiedni kształt plamy świetlnej oraz z szybą zewnętrzną, podnoszącą temperaturę barwową światła, stanowi układ optyczny, pozwalający uzyskiwać optymalne parametry emitowanego światła. Zawieszenie prostowodowe wraz ze zintegrowaną z nim oprawą, zapewnia dogodne i łatwe ustawienie plamy świetlnej, a statyw na podstawie z pięcioma kółkami umożliwia swobodne przemieszczanie lampy.

Przedstawiamy Państwu parametry techniczne:

-napięcie zasilania 230V; 50, Hz,
-napięcie żarówki 12V,
-moc żarówki 50W,
-temperatura barwowa 4000oK,
-wielkość plamy świetlnej 130mm,
-rodzaj ochrony przed porażeniem elektrycznym I,
-włącznik/wyłącznik: 2 pary: na stelażu lampy, na projektorze świetlnym,
-waga 11 kg.