Kardiomonitory

Wyników 1 - 15 z 15
Ile produktów pokazać na stronie:

Kardiomonitory

Wózek pod kardiomonitor

Wózek pod kardiomonitor

Wózek pod kardiomonitor Wózek z metalowych rurek oparty na pięcioramiennych kołach przejezdnych. Wózek posiada półkę na kardiomonitor, uchwyt do przetaczania oraz kosz na akcesoria medyczne.

Szczegóły

Półka montowana do ściany pod kardiomonitor

Półka montowana do ściany pod kardiomonitor

Półka montowana do ściany pod kardiomonitor Wykonana z metalu lakierowanego proszkowo, posiada cztery wejścia do montowania na ścianę,koszyk na akcesoria oraz polkę stabilną na kardiomonitor w celu lepszej widoczności mierzących parametrów.

Szczegóły

Mankiet ciśnienia 46-66 cm do kardiomonitora

Mankiet ciśnienia 46-66 cm do kardiomonitora

Mankiet ciśnienia 46-66 cm do kardiomonitora Posiada dodatkowe przeszycia oraz klipsy do mocowania ubrań. Wielorazowy mankiet do pomiaru ciśnienia dla dorosłych o obwodzie ramienia 46-66 cm. Zapytaj nas o ofertę na mankiet ciśnienia.

Szczegóły

Mankiet ciśnienia 33-47 cm do kardiomonitora

Mankiet ciśnienia 33-47 cm do kardiomonitora

Mankiet ciśnienia 33-47 cm do kardiomonitora Wielorazowy mankiet do pomiaru ciśnienia dla dorosłych o obwodzie ramienia 25-35 cm. Posiada materiał wysokiej jakości, oraz dodatkowe przeszycia zwiększając trwałość.

Szczegóły

Mankiet ciśnienia 18-26 cm do kardiomonitora

Mankiet ciśnienia 18-26 cm do kardiomonitora

Mankiet ciśnienia 18-26 cm do kardiomonitora Wielorazowy mankiet do pomiaru ciśnienia dla dorosłych o obwodzie ramienia 18-26 cm. Posiada klipsy mocujące ubrania oraz mankiet ma dodatkowe przeszycia żeby zwiększyć jego trwałość.

Szczegóły

Mankiet ciśnienia 10-19 cm do kardiomonitora

Mankiet ciśnienia 10-19 cm do kardiomonitora

Mankiet ciśnienia 10-19 cm do kardiomonitora Wielorazowy mankiet do pomiaru ciśnienia dla dorosłych o obwodzie ramienia 10-19 cm. Posiada mankiet wysokiej jakości oraz klipsy mocujące do ubrania. Zadzwoń zapytaj o cenę mankietów.

Szczegóły

kardiomonitor stacjonarny

Kardiomonitor stacjonarny

Kardiomonitor stacjonarny służy do monitorowania pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej jak również na oddziale intensywnej opieki medycznej. Kardiomonitor mierzy funkcje życiowe noworodków, dzieci i dorosłych. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical.

Szczegóły

kardiomonitory stacjonarne

Kardiomonitor stacjonarno przenosny

Kardiomonitor z możliwością monitorowania oraz nadzoru istotnych parametrów biologicznych pacjenta podczas transportu chorych między oddziałami szpitalnymi. Monitor pacjenta mierzy funkcje życiowe noworodków, dzieci i dorosłych. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprzedaż kardiomonitorów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie kardiomonitory posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

Szczegóły

kardiomonitor CMS8000

Kardiomonitor CMS8000

Kardiomonitor CMS8000: Monitor pacjenta z kolorowym ekranem 12.1”, w standardzie: do 8 przebiegów na jednym ekranie, 72 godzin trendów w pamięci, 3/5 odprowadzeń EKG, SpO2, RESP, NIBP, TEMP, HR/PR. możliwość wyposażenia kardiomonitora w: drukarke termiczna, 2-IBP, EtCO2

Szczegóły

Kardiomonitor, kardiomonitory, KARDIOMONITOR

Kardiomonitor CMS 7000

Kardiomonitor przenośny Monitor TFT wysokiej rozdzielczości 12,1 cala. Lekki, kompaktowy, przenośny monitor pacjenta. Monitorowanie parametrów: EKG, SpO2, NIBP, TEMP, PR, RESP i TEMP, wbudowany akumulator wystarczający na 2 godziny działania. Jednoczesne wyświetlanie 7 przebiegów na ekranie. Wyposażony w uchwyt do przenoszenia miedzy oddziałami szpitalnymi.

Szczegóły

Kardiomonitor, kardiomonitory, KARDIOMONITOR

Kardiomonitor CMS 6000

Kardiomonitor 8 calowy - służą do monitorowania oraz nadzoru istotnych parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej jak również na oddziale intensywnej opieki internistycznej. Kardiomonitor mierzy funkcje życiowe noworodków, dzieci i dorosłych.

Szczegóły

Kabel do EKG do kardiomonitora

Kabel do EKG do kardiomonitora

Kabel do EKG do kardiomonitora Kabel do Monitora Pacjenta - pięć odprowadzeń EKG do aparatów CMS6000/7000/8000. Niskie ceny kabli do EKG do kardiomonitora po konsultacji z naszym działem handlowym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.

Szczegóły

Centrala intensywnego nadzoru do kardiomonitorów

Centrala intensywnego nadzoru do kardiomonitorów

Centrala intensywnego nadzoru do kardiomonitorów Wyposażony jest w komputer i program do monitorowani kilku, kilkunastu pacjentów znajdujących się na sali. 72 godziny zapamiętywanych danych z każdego stanowiska. Język komunikatu do wyboru.

Szczegóły

Bateria do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000

Bateria do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000

Bateria do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000 Bateria przeznaczony jest do dwóch kardiomonitorów,bateria wystarczy na dwie godziny ciągłego pomiaru wszystkich parametrów życiowych. Zapytaj o cenę baterii do kardiomonitora.

Szczegóły

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000 Akumulator przeznaczony jest do dwóch kardiomonitorów, wystarczy na 2 godziny działania. Zadzwoń do nas i zapytaj nas o CENY akumulatorów do kardiomonitorów. Zapraszamy.

Szczegóły


KARDIOMONITOR

Kardiomonitory służą do monitorowania oraz nadzoru istotnych parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej jak również na oddziale intensywnej opieki medycznej. Kardiomonitory stosowane mogą być dla: noworodków, dzieci i dorosłych. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Jesteśmy dystrybutorem kardiomonitorów znanych światowych producentów - jednego z najnowocześniejszych i innowacyjnych kardiomonitorów w Europie. Oferujemy urządzenia sprawdzone a przede wszystkim bardzo proste w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę cenową na kardiomonitory.

kardiomonitor tanio

 

Kardiomonitor to urządzenie medyczne, które monitoruje i zestawia podstawowe parametry życiowe człowieka. Jest podstawowym wyposażenie sal pacjentów, ułatwia pracę personelowi medycznemu. Nasz kardiomonitor może być wykorzystywany na każdym oddziale szpitalnym, gdzie tylko zachodzi potrzeba podglądu parametrów życiowych hospitowanego, a także w  każdej grupie pacjentów- od noworodków, aż po seniorów. Monitor pacjenta obrazuje podstawowe funkcje życiowe w sposób tabelaryczny lub graficzny, a dzięki wbudowanej drukarce umożliwia szybki wydruk wyników. 

Podstawowe parametry życiowe, które są monitorowane przez kardiomonitor:

-EKG (elektrokardiografia)- zabieg, dzięki któremu można określić choroby serca. Dzięki tej funkcji kardiomonitor zapisuje elektryczną czynność serca w postaci krzywej elektrokardiograficznej. Wyposażenie kardiomonitora w funkcji EKG: odprowadzenie 3 lub 5 + elektrody 

- NIBP ( nieinwazyjny pomiar ciśnienia krwi) – kardiomonitor mierzy  skurczowe, rozkurczowe i średnie ciśnienie krwi pacjenta

- respiracja (częstość oddechów) – ilość oddechów pacjenta w ciągu minuty 

- tętno / puls – ilość uderzeń serca na minutę. W kardiomonitorze istnieje możliwość pomiaru tętna z sensorów: EKG, SpO2

- temperatura – kardiomonitor monitoruje temperaturę pacjenta, (temperatura powierzchniowa i głęboka). 

- saturacja (SpO2) –poziom nasycenia hemoglobiny w tlen. 

Monitor pacjenta daje możliwość przeanalizowania odcinka ST, stanowiącego charakterystykę EKG.

Dodatkowe opcje kardiomonitor:

- IBP- inwazyjny (wewnątrznaczyniowy) pomiar ciśnienia krwi

- CO2 – kapnografia-  zawartość dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu.

Uzupełnieniem wyposażenia placówek medycznych jest również aparat ekg, który podobnie jak monitory pacjenta służą do monitorowania człowieka. Z tym że aparaty ekg posiadają bardziej rozbudowane funkcje, mogą mierzyć 3,6 lub 12 kanałów. Natomiast niewątpliwą zaletą jest cena kardiomonitora.

Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę na kardiomonitor